Muzikál

Ukázka z muzikálu

Jedinečný projekt pracující s dětmi a mládeží napříč Jihočeským krajem

 

Realizován byl v roce 2016 ve čtyřech reprízách v českokrumlovském divadle, ve dvou reprízách jako součást Mili festu a v roce 2008 ve dvou reprízách v amfiteátru v Hořicích na Šumavě. Projekty tak na sebe navazovaly, protože někteří herci prvního provedení se stali součástí realizačního týmu druhého, mnohem profesionálnějšího provedení.

Charakteristika:

Jde o přípravu autorského lehce interaktivního muzikálu s projekcí. Najdete tu jediný rozdíl od těch ostatních, a to ten, že herci jsou ve věku 9 – 16 let. Realizační tým se skládá z pedagogů, lektorů a předních jihočeských specialistů nejen hudebního světa. Na projektu se podílejí: MKP Production a Petr Novotný (studiový režisér hudby); DJM Agency; Lucie Ardolfová; Iveta Wolfová – několikanásobná vítězka streetdance soutěží a festivalů a zakladatelka streetdance pro “něžné pohlaví” v Českých Budějovicích; Sarah, t.s.  a mnoho dalších…

Příběh o kterém muzikál vypráví je dnes více než aktuální.

Představení je nádherné, řeší lásku, smrt, odpuštění, naději, chudobu i bohatství, a konec je samozřejmě šťastné zjištění…. nechte se překvapit. Představení je místy odlehčené komickými scénkami, na jejichž režii se z největší části podíleli herci. Uvidíte kvalitní balet, streetdance, orient, postavu Freddyho Krugera, světelné efekty, projekci na pozadí děje a samozřejmě skvělé výkony všech zpěváků a herců ve věku 9 až 16 let. Vše je doplněno originální autorskou hudbou. Muzikál je dějem umístěný z 90% na ulici a na párty, jen úvod a závěr je v Indii.

Pointa příběhu? Všichni toužíme zažít dobrodružství ale nejlépe se cítíme tam, kde jsme se narodili.

Motto: Největším uměním je umění žít.

Autorka hudby: Barbora Tybitanclová

Hudební aranže: Petr Novotný, Barbora Tybitanclová

Autorky textů: Petra Brabcová, Barbora Tybitanclová, Petra Dvořáčková a Anna Kocourková

Režie a dramaturgie: Barbora Tybitanclová, Radka Kmochová, Kristýna Hladká, Kateřina Křivohlávková a Michala Dořáková

Taneční choreografie: Iveta Wolfová, Michaela Dvořáková

Zpěv, kurzy, hudba, tábory, bez rodičů, porozumění