Letní tábor Harry Potter 2021

Harry Potter a Ohnivý pohár

Přihláška Harry Potter 2021 – stáhni, vyplň, vyfoť, nebo naskenuj a pošli na ChadtovaBarbora@seznam.cz, nebo poštou. (adresa na přihlášce)

Letošní ročník se setkáš osobně s Harrym, Brumbálem, Hermionou, Ronem, Hagridem a společně s dalšími budeš bojovat proti Lordu Voldemortovi, či mozkomorům. Zažiješ mnohá dobrodružství z Bradavic, naučíš se Famfrpál, s Nebelvírem budeš každý den zvládat různé výzvy, budeš procházet bludištěm, večer budeš s námi na ohni vařit v kotlíku kouzelné lektvary… Jednoduše se staneš na 14 dní součástí Bradavic, klobouk tě pošle do tvých kolejí, kde si pomocí kouzel, čar, odvahy a hlavně přátelství vyzkoušíš, co všechno jsi schopen nebo schopna zvládnout a překonat.

letošní místo: Penzion Tomy Na Pláži

7. 8. – 21. 8. 2021

Vhodné pro „děti“ od 4,5 let do 17 let.

3500,- Kč / 7 dní     6800,- Kč / 14 dní 

5 jídel denně + stálý pitný režim, lektoři a vše v ceně, 25% sleva pro druhého sourozence nebo pro rodinného příslušníka vedoucích či instruktorů. Maximální kapacita  je 60 dětí. Specifické požadavky týkající se stravy, tělesného postižení, nebo jakýchkoliv neobvyklých individuálních potřeb nejsou po osobním projednání s hlavní vedoucí tábora překážkou.

S Alteso Nočesta, z.s. pořádáme letní dětské tábory s výtvarně-meditačně-dramaticky-osobnostně-hudebně-tanečně-anglickým zaměřením od roku 2013. Výstupem každého tábora byl dříve vždy galavečer (viz videa) pro rodiče i veřejnost v hořickém amfiteátru. Dnes je pro nás na prvním místě spíše osobní prožitek, osobní rozvoj, přátelství, pochopení a individualita.

Nenaleznete u nás mnoho fotek, u nás naleznete jedinečné zážitky, neopakovatelné chvíle, jedinečnost a individuální přístup a mnoho spokojených dětí, které se každoročně vrací.

Hlavní vedoucí tábora je Mgr. Barbora Tybitanclová, 603 590 510

Vedoucí: Kristýna Šuhajová, Matěj Černý a Lucie Keszeghová

Instruktoři: Jana Staňková, Jiří Dušák, Kryštof Capl, Šimon Burda

Videa a fotogalerie z předešlých ročníků:

  

    

    

    

    

  

8 komentářů u „Letní tábor Harry Potter 2021“

  1. Dobrý den, máme zájem o Váš letní tábor Harry Potter 2021. Šlo by o Vojtíka, 13 let, a jeho sestru Aničku, 8 let. Děkujeme Skupovi

  2. Dobrý den, máte ještě volná místa na letošní tábor? Je možná i úhrada na fakturu pro zaměstnavatele? Pokud budou uzavřeny v létě penziony, tábor se konat nebude? Děkuji.

    1. Dobrý den,
      na fakturu úhrada možná je, pokud budou vládní nařízení, která nám konání tábora nedovolí, tak je samozřejmě musíme respektovat. Záloha je vratná v případě, že se tábor konat nebude právě z těchto důvodů. Děkuji za pochopení i za důvěru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Zpěv, hudba, masáže, malba, tábory