Letní tábory

Letní tábor svět MARVEL 2022

Přihláška – stáhni, vyplň, vyfoť, nebo naskenuj a pošli na ChadtovaBarbora@seznam.cz, nebo poštou. (adresa na přihlášce)

Termín: 23. 7. – 6. 8. 2022

Vhodné pro “děti” od 4,5 let do 17 let.

4500,- Kč / 7 dní     8400,- Kč / 14 dní 

Letošní ročník se setkáš osobně s postavami studia MARVEL. Náš nejoblíbenější je Groot, ale máme rádi i Lokiho, Kapitána Ameriku, Thora, Spidermana a všechny ostatní. Co ty? My třeba po Gamoře pojmenovali i naši stepní želvu, jednu ze tří, které s námi už tradičně na tábory jezdí. Zažiješ mezi námi mnohá dobrodružství, naučíš se mnoho nových her, určitě se najde čas i na milovaný loňský Famfrpál z Bradavic, i když do tématu úplně nepatří. Každý den s námi budeš zvládat různé výzvy… Jednoduše se staneš na 14 dní součástí světa fantazie, odvahy a hlavně přátelství. Vyzkoušíš, co všechno jsi schopen nebo schopna zvládnout a překonat.

Letošní místo bude opět Rekreační středisko Menfis. Vracíme se na ověřené místo do chatiček, kde máme k dispozici vždy výborné a čerstvé jídlo, velkou společenskou místnost, bazén, pohádkovou rezervaci, venkovní amfiteátr a obecní tělocvičnu. Středisko k prohlédnutí najdete zde.

4500,- Kč / 7 dní     8400,- Kč / 14 dní 

5 jídel denně + stálý pitný režim, lektoři a vše v ceně, 10% sleva pro druhého sourozence nebo pro rodinného příslušníka vedoucích či instruktorů. Maximální kapacita  je 50 dětí. Specifické požadavky týkající se stravy, tělesného postižení, nebo jakýchkoliv neobvyklých individuálních potřeb nejsou po osobním projednání s hlavní vedoucí tábora překážkou.

Pořádáme letní dětské tábory s výtvarně-meditačně-dramaticky-osobnostně-hudebně-tanečně-anglicky-sportovně-turistickým zaměřením od roku 2013. Výstupem každého tábora byl dříve vždy galavečer (viz videa níže) pro rodiče i veřejnost v hořickém amfiteátru. Dnes je pro nás na prvním místě spíše osobní prožitek, osobní rozvoj, přátelství, pochopení a individualita.

Nenaleznete u nás mnoho fotek, u nás naleznete jedinečné zážitky, neopakovatelné chvíle, jedinečnost a individuální přístup a mnoho spokojených dětí, které se každoročně vrací.

Hlavní vedoucí a zdravotník tábora je Mgr. Barbora Tybitanclová

Vedoucí: Lucie Keszeghová (chůva), Simona Prchalová (vychovatelka), Martin Marin (zdravotník), Eliška Keszeghová (studentka gymnázia)

Instruktoři: Klára Jabůrková, Nella Truhlářová, Ema Ritterová

Videa a fotogalerie 2021

Fotogalerie 2019

Videa a fotografie z předešlých ročníků:

  

    

    

    

    

  

9 komentářů u „Letní tábory“

  1. Dobrý den, máme zájem o Váš letní tábor Harry Potter 2021. Šlo by o Vojtíka, 13 let, a jeho sestru Aničku, 8 let. Děkujeme Skupovi

  2. Dobrý den, máte ještě volná místa na letošní tábor? Je možná i úhrada na fakturu pro zaměstnavatele? Pokud budou uzavřeny v létě penziony, tábor se konat nebude? Děkuji.

    1. Dobrý den,
      na fakturu úhrada možná je, pokud budou vládní nařízení, která nám konání tábora nedovolí, tak je samozřejmě musíme respektovat. Záloha je vratná v případě, že se tábor konat nebude právě z těchto důvodů. Děkuji za pochopení i za důvěru.

  3. Ahoj Baru díky za tábor a našla sem se na jedné z fotek tady na stránce. Ahoj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Zpěv, kurzy, hudba, tábory, bez rodičů, porozumění