Kurz porozumění

Jak lépe rozumět svému okolí – řeč těla

Cena kurzu je 1500,- Kč/ osobu + cestoví náklady (minimální počet účastníků je 5, při nižším počtu je cena 7500,- za kurz)

Kurz je určen jak učitelům, tak manažerům, obchodním zástupcům i široké veřejnosti.

Kurz čítá 5 hodin převážně praktických dovedností a vhledu do dané sociologické problematiky. Jde o vnímání nonverbální části komunikace, kterou běží až 80 % sdělovaného.

Nezávazné objednávky a dotazy:  chadtovabarbora@seznam.cz Do předmětu mailu veďte heslo “Řeč těla”

Před pár lety mě velice oslovil autor bestseleru Joe Navarro.

Díky knihám, které v Čechách vydal, jsem se začala zabývat nonverbálními projevy lidí a limbickými reakcemi. Je to velice zajímavý a srozumitelný způsob, jak sobě i svému okolí ušetřit mnohá nedorozumění. Kurzy, které pořádám, se zabývají tím, jak na svém protějšku “vidět”… a lépe ho pochopit. Stejně tak pomáhají odhalit, když s Vámi někdo manipuluje nebo se vám chystá fyzicky ublížit, jako například zloděj. Jak se bránit? Jsou to projevy celého těla, které nám v životě v extrémním případě mohou třeba i zachránit život, nebo nám mohou pomoci k vysněné práci, nebo i k lásce, pomáhají nám pochopit své děti a přátele. Ve své podstatě porozumíte i svým reakcím v různých situacích, které vám třeba nejsou příjemné a nedokážete je vědomě potlačit, protože to zkrátka nejde. Proč? Co s tím? Na kurzech se dozvíte odpovědi na spousty ze svých otázek.

Jak lépe rozumět svému okolí – MBTI

Připravujeme kurz Řeci těla s přesahem do MBTI typologie osobnosti. Pochopíte jak vnímají, zpracovávají informace, prožívají situace a řeší problémy čtyři základní typologické skupiny s šestnácti podskupinami. Jde o zjednodušený kurz, který Vám pomůže lépe chápat, lépe pracovat a jednat s druhými podle toho, jak jsou vybaveni od svého narození.

Zpěv, kurzy, hudba, tábory, bez rodičů, porozumění