O (ne)výchově ve 21. století

Více výhod, či úskalí?

Kniha je psána nejen pro ženy. Děti prý nepotřebují výchovu, mnohdy slýchám. Potřebují bezpečný prostor, podporu, rozvíjení vůle, vědomí vlastní hodnoty, vědomí hodnoty lidí kolem, přírody i věcí. Žádná ultimáta, ale zajištění prostoru pro posouvání dovedností a moudrosti. Takové mistrovské kousky často nedokážeme mi dospělí. Je to tedy možné naučit děti? Je takový přístup vůbec správný? Jak využít chybu, mobil, nebo co s rozbitou hračkou? Toto a mnohem více se dočtete v deseti kapitolách na sto stranách.

Zažila jsem děti z různých koutů světa, nejvíc však “ty naše”. V knize jsem se snažila co nejstručněji, vtipně a výstižně shrnout pohledy na nejdůležitější milníky vývoje lidské bytosti. Vše píši na základě  více jak dvaceti let práce s dětmi i dospělými ve školství i mimo něj. Jsem máma, která také dělá „chyby“. Každý jsme originál a zároveň existují přístupy, které snad zajistí prostor pro vnitřně šťastné, klidné a zdravě sebevědomé dítě.

Kniha byla vydána vlastním nákladem, proto nemůže být dostupná ve Vámi oblíbených známých knihkupectvích.

Cena:

Zaslání Zásilkovnou: 280,- Kč

Osobní převzetí: 180,- Kč 

Platba nově pouze předem na číslo účtu. Možnost platby na dobírku vzhledem k ceně poštovného neposkytujeme.

Vaši objednávku vyřídíme do 48 hodin.

Objednávkový formulář

*Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Stran: 107

Text a foto: Mgr. Barbora Tybitanclová; Vydáno vlastním nákladem v roce 2022; Grafické zpracování a tisk: TISKÁRNA ČERNÝ s.r.o., Černá v Pošumaví, ISBN 978-80-11-01131-4